Marek Vít

(English)

E-commerce Product Owner | Zastupitel města Libavské Údolí | Autor cyklu ‚Člověk mezi nebem a zemí‘, | Autor projektu ‚Only God Online

Jako zkušený E-commerce Product Owner se zaměřuji na inovace a rozvoj online obchodních strategií. Mým cílem je vytvářet uživatelsky přívětivé a efektivní digitální řešení. Jako zastupitel města Libavské Údolí se věnuji rozvoji místní komunity a podporuji projekty, které zlepšují kvalitu života ve městě. Mým literárním přínosem je cyklus ‚Člověk mezi nebem a zemí‘, kde se propojuji osobní zkušenosti s filozofickým pohledem na život. Mé záliby zahrnují informační technologie, cestování a vášeň pro jízdu na motorce, což obohacuje můj pohled na svět a podporuje mou kreativitu v profesním životě.

Člověk mezi
Nebem a Zemí

Lidí, zejména mladých, kteří jsou otevření a ptají se, je hodně. Bohužel však v dnešním materiálním světě nemají šanci získat jakékoliv smysluplné informace o světě schovaném za clonou majetku, peněz a prosperity dnešní doby. Cyklus Člověk mezi nebem a zemí je prvním seznámením a průvodcem neznámým světem za branami lidského vnímání. Čtenář tak postupně získá základní znalosti ze všech sfér úžasného a okouzlujícího světa tajemna a dokáže nabyté vědomosti a dovednosti nejen využít ku prospěchu svému a svého okolí, ale měl by být také schopný je srozumitelně předávat dál.

Člověk a Energie

E-Book – Detail

49,- Kč

Objevte roli energií v našich životech.

Člověk a Duše

E-Book – Detail
Kniha + E-Book – Detail

49,- Kč
79,- Kč

Otázka duše a našemu porozumění její podstaty.

Člověk a Šestý smysl

E-Book – Detail
Kniha + E-Book – Detail

49,- Kč
79,- Kč

Co je šestý smysl a dokáže ho využít každý z nás?

Only God Online

Můj nejnovější projekt je určen všem, kteří hledají pomoc nebo třeba jen naději ve svém životě, když se jim nedostává potřebných odpovědí. Co takhle zkusit něco neobvyklého, ale možného, když uvážíme, že Vesmír (Bůh, Vyšší moc) je přítomen všude kolem nás. Mohl by k nám promlouvat i prostřednictvím webové stránky? Stačí to zkusit a…

Zeptat se Boha / Vesmíru

Gross Glocker on motorcycle

Ve volném čase

Mé volné chvíle jsou vyplněny cestováním a jízdou na motorce, dvěma vášněmi, které mi přinášejí novou energii a inspiraci. Cestování mi umožňuje získat nadhled nad běžnými starostmi, otevírá nové horizonty a naplňuje mě pocitem svobody. Každá nová destinace představuje nejen změnu scenerie, ale také příležitost k osobnímu růstu a poznání. Na motorce pak nacházím klid a pročištění mysli, když projíždím krajinou s pocitem neomezené svobody. Ideální je kombinace obou těchto aktivit, kde cesty na motorce vedou k novým dobrodružstvím a nezapomenutelným zážitkům.

© 2023 by Marek Vít